Asma Tavan Sistemleri

gergi tavan,transparan,alçıpan
26
05 2019
  • Adizayn

Asma Tavan Sistemleri

Asma Tavan

Eskiden bir evin dekoru yapılırken tavan dekorda pek yer etmezdi. Son zamanda ise ev dekorunda tavanın yeri günden güne artmakta, tavanlar o eski ve sade görünümlerinden kurtulmaktadır. Tavan dekorunda ise en çok tercih edilen şey genellikle asma tavanladır. Günümüzde her eve uygun şık ve zarif birçok asma tavan modeli bulabilmek mümkündür. Peki neden ev dekorunda asma tavan bu kadar önemli?

Asma Tavanın Ev Dekorundaki Önemi

Asma tavanlar evde dekoratif amaçlı kullanılması dışında bazı özellikleri sayesınde kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir. Asma tavanlar ı ses ve ısı yalıtkanlığı konusunda önemli işler çıkartabiliyor, ayrıca nem ve rutubet gibi tavanda leke oluşturabilecek bu tarz etmenlerin tavanda leke oluşturmasını önlüyor.

Asma Tavanların Kullanım Alanları

Asma tavanlar ana tavanın altında montaj işlerinde kolaylık sağlayan bir boşluk oluşturan, sökülebilir sistemlerdir. Bu yapılar ısıtma,ses ve havalandırma sistemlerinin yapımı, sıhhi tesisat ve kablo çekimi gibi işlerin yapılabilmesi için bir alan oluşturur .Böylece evlerdeki elektrik kabloları gibi kötü bir görüntü oluşturabilecek şeylerin gizlenmesini sağlar. Ayrıca asma tavan, temiz hava girişini sağlamak veya içerideki havayı dışarıya çıkışını sağlamak için basınç oluşturan bir kanal işlevi gören bir hava plenumu amacıyla da kullanılabilmektedir.

Asma Tavan Çeşitleri ve Fiyatları

Biz A Dizayn Yapı olarak birçok asma tavan modelleri sunmakta ve bu asma tavan modellerini asma tavan fiyatları 2018 e göre en uygun fiyat ile kullanıcılarımızın beğenisine sunmaktayız.  Dilediğiniz asma tavan modelini seçeblmeniz için birçok asma tavan modelleri ni en uygun dekoratif asma tavan fiyatları ile sizler için en güzel asma tavan modellerini yapmaya çalışıyoruz. Asma tavan için vazgeçilmez bir malzeme olan alçıpan için de yine uygun alçıpan fiyatları ile alçıpan satışı yapmaktayız. Firmamız Ankara led ışıklı asma tavan fiyatları olarak diğer firmalara nazaran daha uygun fiyatlı ve daha kaliteli alçıpan asma tavan fiyatları satışı yapmakta ve kullanıcıların asma tavan için sıklıkla yapımını tercih ettiği banyo asma tavan fiyatları ve yine asma tavan konusunda vazgeçlmez bir malzeme olan vinil için de uygun fiyatlı  vinil kaplı alçıpan asma tavan fiyat yapmaktadır.                                                                                                      

Blog Kategorileri
Son Gönderilerimiz
duvar kağıdı-koltuk takımı-salon-çiçek-perde-pencere
3D Duvar Paneli
27.05.2019
Alçıpan Nedir?
Alçıpan Nedir?
22.12.2019
Whatsapp Hattımız : 05322769018