Ankara 3D Duvar Paneli

3D Duvar Paneli

3D Duvar Paneli

3d duvar kaplama köpük malzemeleri sayesinde duvarlarınızda kabartma desenleri elde edebilirsiniz. 3 boyutlu boyanabilir pvc duvar paneli sayesinde elde ettiğiniz duvar kaplama desenleri evinizin ya da uygulandığı yerin havasını değiştirecektir. Firmamız Ankara ilinin Beypazarı, Evren, Haymana, Kalecik, Kazan, Mamak, Nallıhan, Şereflikoçhisar ve Çankaya başta olmak üzere diğer tüm ilçelerine 3d duvar paneli satış ve uygulama imkanları sunmaktadır. Duvar kaplama, taş duvar, duvar taşları boyanabilir malzemelerden yapıldıkları için istediğiniz deseni istediğiniz renklerde elde edebilirsiniz. 3 boyutlu duvar panelleri duvarınıza yaptıracağınız tadilat masraflarını oldukça düşürmekle birlikte orijinal taş duvar görüntüsü vermekte oldukça başarılıdır. Duvar paneli dünyası kataloglarımızdan istediğiniz deseni seçip sipariş verebilirsiniz.

3 boyutlu duvar paneli sadece taş duvar gibi klasik görüntüler dışında sanatsal uygulamalara da imkân sunmaktadır. Yapışkanlı dekoratif duvar panelleri kolay uygulanabilirlikleri ile maliyet etkin sonuçlar ortaya koymaktadır. 3 boyutlu duvar paneli nasıl uygulanır? Sorunuzun cevabı ise kullanılan malzeme ve uygulanacak yüzeye göre değişmekle birlikte genel olarak özel bir yapıştırıcı ile yüzeye tutturulması sağlanmaktadır. 3d panel malzemeleri artık çevremizdeki birçok iş yeri ve kurum tarafından da sıklıkla tercih edilerek hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Duvar paneller sizin tutkularınıza göre tasarımları ile istediğiniz yüzeyde sizin istediğiniz karakteri yansıtmaktadır. İstediğiniz mekâna bir karakter kazandırmanın en maliyet uygun yöntemlerinden birisi olarak 3d duvar panelleri tercih edilmektedir.

3d Wall duvar paneli restoran, kafe ve çay bahçeleri gibi mekanlar ile otel lobilerinden kurumsal şirket ofislerine kadar kendine has bir karakter ihtiyacı olan mekanlarda kullanıldığı görülmektedir. Artık ev hanımları da ev dekorasyonu amacıyla evlerinin çocuk odası ve mutfak gibi kısımlarına karakter kazandırmak için de tercih edilmektedir. Alçıpan üzerinde dekor oluşturmak çoğu yöntemle başarısızlığa sevk etse de 3d paneller sayesinde artık kolay uygulanabilir ve uzun süre kalıcı olabilecek çözümler sunmaktadır. 3d duvar paneli İzmir ve Ankara gibi büyükşehirler de gayrimenkul satışlarında opsiyondan ziyade artık gayrimenkullerde olmazsa olmaz bir arayış haline gelmiştir. Kartonpiyer malzemeler ve ilginç tasarımlar için bizimle iletişime geçerek size sunacağımız fırsatları inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Hattımız : 05322769018