Ankara Baffle Asma Tavan

Baffle Tavan

Baffle Asma Tavan

Asma tavan ve profil sistemleri arasında sayılan baffle asma tavan genel olarak tavana dikey olarak yerleştirilen metal panellerdir. Doğrusal dikey tasarımları sayesinde baffle asma tavan aspen aralarındaki boşluklarda hava sirkülasyonu sağlarken gergi tavan ve diğer asma tavan modelleri gibi tavanda yer alan elektrik ve mekanik tesisatın gizlenmesine olanak sağlayarak olmazsa olmaz ihtiyaçların estetiği bozmadan karşılanmasını sağlamaktadır.  Baffle tavan malzemeleri boyanabilir oldukları için tasarıma göre modern ya da daha rüstik görüntüler elde etmenizi kolaylaştırır. Ahşap baffle asma tavan fiyatları metal olan ve muadil görüntü veren malzemelere göre daha pahalıdırlar. Bunun sebebi ahşabın geri dönüşebilir bir malzeme olmaması ve fabrikasyon üretimlerinin daha zor olmasıdır. 

Baffle asma tavan Ankara satıcıları içerisinde kaliteye göre en uygun fiyatları sunan firmamız tarafından petek asma tavan, baffle asma tavan, kartonpiyer, 3D duvar kağıdı ve 3D duvar paneli malzemelerini de içinde bulabileceğiniz kataloglar oluşturulmuştur. Ürün ve hizmetinin kalitesinde müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan firmamız sayesinde baffle asma tavan İstanbul firmalarından daha etkin çözümler sunmaktadır. Baffle asma tavan dwg firmamız Ankara ilinde Ayaş, Bala, Beypazarı, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Kazan, Polatlı ve Çankaya başta olmak üzere diğer ilçelerde ev dekorasyonu için gerekli malzemelerin satış ve montaj hizmetleri sağlanmaktadır. Baffle asma tavan malzemeleri kalitesine göre farklı fiyatlar sebebi ile kafanızı bulandırabilir.

Firmamız ürün kalite ve fiyatları hakkında müşterilerine merak edilen bilgileri sunmakta ve kullanılacak yere göre seçilmesi gereken malzeme kalitesini belirlemelerinde yardımcı olmaktadır. Baffle tavan ölçüleri müşterilerimizin korumak istedikleri mekân özelliklerine göre belirlenmektedir. Alçıpan malzemelerle oluşturulan duvarlara uygulanacak dekor malzemelerini de bizden temin etme imkânınız bulunmaktadır. Firmamız iç dekorasyonda kullanılacak yapısal malzemelerin tamamını satışını yapmak ve uygulamaların yapılması hizmetinden yararlanmanızı hedeflemektedir. Alçıpan fiyatları gibi m2 göre değişen malzeme fiyatlarında istediğiniz ölçüye göre hazırlanan malzemelerin montajı yapılabilmektedir. Alçıpan fiyat araştırmalarınızda daha bariz görebileceğiniz değişken piyasa fiyatları içerisinde en uygun kalite-fiyat ilişkisini sunmaktan gurur duymaktayız. Her zaman müşteri memnuniyeti birinci amacımızdır.

Whatsapp Hattımız : 05322769018