Ankara Petek Asma Tavan

Petek Tavan

Petek Asma Tavan

Petek asma tavan sistemleri asma tavan panellerinin genellikle alüminyum malzemeden yapılmış olan delikli panel tavanların genel adı Petek Asma Tavan olarak geçer. Metal asma tavan modelleri benzer birkaç modelin farklı ölçülerinden oluşmaktadır. Petek asma tavan ölçüleri için panel hücre aralıkları 50 mm, 75 mm, 100 mm ve 150 mm olarak değişmektedir. Ancak çok özgün tasarım alüminyum asma tavan modelleri bulmakta mümkündür. Alüminyum petek asma tavan fiyat modelin üretim ve montaj zorluğuna göre değişmektedir. Petek asma tavan m2 fiyatları modellere göre kataloglarda belirtilmektedir. Petek asma tavan panellerinde genellikle pek tercih edilmeyen kartonpiyer malzemelerde petek asma tavan modelleri az rastlansa da bulunmaktadır.


Ankara panel asma tavan sistemleri üretim ve montaj hizmetini Ankara ilinin Ayaş, Çubuk, Gölbaşı, Keçiören, Pursaklar, Sincan, Çankaya ve diğer tüm ilçelerinde sağlanmaktadır. Ev dekorasyonu için petek asma tavan nasıl yapılır? Evime hangisini tercih etmeliyim? Baffle asma tavan mı yoksa Gergi Tavan mı seçilmeli gibi sorularınıza cevap almak ve metal asma tavan siparişlerinizi vermek için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Dekor amaçlı duvar kağıtlarından 3D Duvar Kâğıdı modellerine kadar birçok dekorasyon ürünlerinizi bizde bulabilirsiniz. Ayrıca duvarlarınız için 3D Duvar Paneli gibi yaratıcı fikirlerinizi iş yeri ve evlerinizin duvarlarına uygulayabiliriz.


Asma Tavan yaptırmak genel olarak tavanda olmasını istediğimiz havalandırma, aydınlatma vs malzemelerin döşenebilmesi için bir alan oluştururlar. Bu sayede tavana yerleştirdiğiniz elektrikli ve mekanik malzemelerin bağlantılarını gizlemek gibi faydalar sunabilmektedirler. Alçıpan malzemelerden yüksek tavanlı mekanların tavanlarının alçaltılarak ortam ısıtılmasında kolaylık sağlanması amacıyla alçıpan asma tavanlar tercih edilebilmektedir. Alçıpan fiyatları m2 bazında değişen malzemelerdir. Kaliteye göre m2 alçıpan fiyat için aldığınız teklifleri değerlendirmeniz gerekmektedir. Fiyat kalite analizini yaptıktan sonra size alçıpan, petek asma tavan ve diğer asma tavan modelleri ile ilgili en yuğun fiyatı sunanların bizler olduğunu fark edeceksiniz. Ev dekorasyon işlemlerinizdeki ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanızı ve bilgi almanızı tavsiye ederiz. Bizden aldığınız yeni fikirler ve hizmetlerle hayallerinizi geliştirin.

Whatsapp Hattımız : 05322769018