Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Gergi Tavan

Gergi Tavan

Gergi tavan, çeşitli doku ve renklerde özel hazırlanan kumaş türünün alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğine denmektedir. Ankara gergi tavan firması olarak Çankaya gibi tüm ilçelerde hizmet sunabilmekteyiz.

Asma Tavan

Asma Tavan

Asma tavan, hem estetik görüntüsü hemde aydınlatma modüllerinin içine gizlenmesi sebebiyle çok kullanışlı ve müşterilerimiz tarafından çok tercih edilen bir tavan dekor sistemidir. Ankara asma tavan firması olarak Çankaya gibi tüm ilçelerde hizmet sunabilmekteyiz.

Petek Tavan

Petek Asma Tavan

Petek asma tavan sistemleri; açık tip hücre formunda, 15 mm taban eni ve 40 mm yüksekliğinde «U» profillerden oluşan alüminyum ( hücre ) tavan sistemidir. Ankara petek asma tavan firması olarak Çankaya gibi tüm ilçelerde hizmet sunabilmekteyiz.

3D Duvar Kağıdı

3D Duvar Kağıdı

3D duvar kağıdı; ev, iş yeri veya özel mekanların duvarlarına tekstil tabanlı kağıdın duvara yapıştırma uygulaması ile mekana farklı bir hava katmasına denmektedir. Ankara 3D duvar kağıdı firması olarak Çankaya gibi tüm ilçelerde hizmet sunabilmekteyiz.

3D Duvar Paneli

3D Duvar Paneli

3D duvar paneli son derece kaliteli ve deformasyon ve lekelere karşı etkili dekorasyon malzemesidir. Duvar süsleme olarak adlandırılmaktadır. Ankara 3D duvar paneli firması Çankaya ve tüm ilçelerde hizmet sunabilmekteyiz.

Baffle Tavan

Baffle Asma Tavan

Baffle asma tavan, tavanda dikey olarak asılan metal panellerdir. Ahşap desenli dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ankara baffle asma tavan firması olarak Çankaya gibi tüm ilçelerde hizmet sunabilmekteyiz.

Metal Asma Tavan

Metal Asma Tavan

Asma Tavan Türlerinden Birisi Olan Metal Tavan, 60*60 cm ve 30*30 cm Plakalar ve Kenar u Profil Taşıyıcı Profillerle Uygulanır.

Alçıpan, bölme duvar, asma tavan

Alçıpan Bölme Duvar ve Asma Tavan

Alçıpan, asma duvar ve bölme duvar işlemlerinde kullanılan ana malzemedir.

Whatsapp Hattımız : 05322769018